Připravujeme nové e-shopy!!!

 

www.montyshop.cz

 

  Salon  MONTY  má již několikaletou tradici, přesto se stále snažím pro své zákazníky nabízet nové produkty a služby.

 

 

V salonu i na některých výstavách psů se setkáte s novým sortimentem. Výrobky jsou určeny všem pejskařům a milovníkům psů, dále pak klubům, malo i velkoobchodům a všem ostatním zájemcům. Najdete u nás:

 

Samolepky psů  formát A4, A5 a A6, tisk na folii krytou UV folií proti předčasnému blednutí barev, vhodné na lepení na auto nebo jakékoli hladké povrchy,  trička, tašky, polštářky s potiskem  psů, magnetky, kovové klíčenky, plechové cedule na vrátka s UV filtrem, různé druhy hrnků, pokladničky, pivní tácky, stínítka do auta, puzzle... Postupně přidáváme vše do e-shopu www.montyshop.cz. Vše je vyrobeno a zpracováno z fotografií, které si fotíme a graficky upravujeme sami. Samozřejmě je možná na zakázku i výroba z Vašich zaslaných nebo donesených fotografií. Pokud chcete mít obrázek svého vlastího pejska, fotíme na různých výstavách nebo dle domluvy přijedeme k vám. Zpracování na samolepky či potisk různých předmětů trvá zpravidla 2-7 dnů, na termínu dodání se lze domluvit.

Výrobky a služby nabízíme také pro kluby, chov.stanice, k příležitosti výstavy jako dárky nebo ceny... Pro kluby a organizace poskytujeme slevy a smluvní ceny.

Veškeré info poskytneme mailem nebo telefonicky.

 

 

 

 

Nově máme pro vás zcela nové unikátní produkty

 

české výroby firmy Energyvet.

 

které naprosto jedinečným velmi šetrným způsobem napomáhá pejskům při léčbě velké řady onemocnění. Více o produktech najdete na jejich webiových stránkách www.energyvet.cz 

 

 

 

 

 

Máte-li jakékoli dotazy či připomínky, pište, prosím, na mail uvedený v kontaktech:

info@salonmonty.com