www.montyshop.cz

 

V eshopu najdete nové zboží - hliníkové tabulky s ochrannou UV folií, tabulky s obrázky psů  klasické laminované, obojí určené na dveře či vrátka, dále sortiment samolepek tištěných na polyesterové exterierové folii laminované čtyřletou UV folií, které jsou určené nejen na auto. Velikosti A6, A5 a A4. V nabídce jsou i krásné celokovové přívěsky na klíče. 

Dále vyrábíme originální

HRNKY 300 A 450ml, KERAMICKÉ POKLADNIČKY, RUČNÍKY, TAŠKY, POLŠTÁŘKY, PODLOŽKY POD MYŠ, PUZZLE, MAGNETKY NA LEDNICI RŮZNÝCH TVARŮ...

 Vše je originální s naší vlastní novou grafikou. V krátkém čase zpracujeme i vaše fotografie pejsků či jiných motivů a potiskneme na určený předmět. Nabízíme i profesionální focení pejsků v exteriéru. Zasíláme též poštou.

 
 
Dále nabízíme též tlapky a siluety všech plemen psů vyřezané ze samolepící folie na auta v různých barvách a velikostech,a výrobu reklamních nápisů např. s chov.stanicí na vaše auto a též nažehlovací tlapičky na bavlněný a polyesterový textil, můžete jako dárek objednat tričko či mikinu svým blízkým či přátelům. 
 

 

Setkáte se s námi nejen v salonu, ale i na výstavách a dalších akcích.  Výrobky jsou určeny všem pejskařům a milovníkům psů, dále pak klubům, malo i velkoobchodům a všem ostatním zájemcům. 

 

 

Máte-li jakékoli dotazy či připomínky, pište, prosím, na mail uvedený v kontaktech:

info@salonmonty.com