zdraví a krása pro psy ... a jejich lidi

ŠKOLA STŘÍHÁNÍ PSŮ

V našem salonu můžete v roce  2020 absolvovat kurz:  Stříhání a další kosmetická úprava srsti psů - 90 vyučovacích hodin - kurz na úpravu srsti všech plemen psů určený zejména pro začínající profesionály. Kurzy probíhají vždy individuálně v  pracovní dny dle domluvy od 10,00 do 17,00 hod.,  vyučovací doba se může po dohodě přizpůsobit uchazeči. Výukové dny jsou po přihlášení žáků individuálně konzultovány a plánovány. 

Dále je možno dohodnout individuální kurzy s omezeným nebo rozšířeným počtem vyučovacích hodin pro výuku střihu jednotlivých plemen a pro domácí úpravu vlastního pejska.

 

Začátek nejbližšího kurzu je vždy stanoven podle počtu a potřeb nových zájemců.

 

Absolventi obdrží originální certifikát. Ceny jednotlivých kurzů se odvíjejí podle rozsahu a požadavků zájemce. Máte-li již nějakou praxi, můžete se na individuálním kurzu zdokonalit ve střihu a další úpravě srsti psů včetně dokonalé kosmetické péče o srst a kůži. Při výuce je nutno mít vlastní, alespoň základní minimální sadu svých nástrojů. Podrobné informace o výuce, nástrojích, psích "zkušebních modelech" a dalším získáte na tel. 602 426 673 a následně při osobní schůzce.

Ceny kurzů: 

Jednodenní - cena se odvíjí od počtu vyučovacích hodin - 1 vyuč.hodina = 45 minut =  290,-Kč. Cena vícedenních kurzů se stanovuje individuálně po dohodě s účastníkem. 

Plemena psů jsou různě velká a náročná na úpravu srsti a výuka je závislá také na zručnosti a zkušenosti žáka. Cena za takový kurz je předem dohodnuta.

Desetidenní kurz - cena 13 900,-Kč (90 vyučovacích hodin).

 

 

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY:

Kurzy probíhají formou denního studia pouze v pracovní dny. Výuka má intenzivní charakter a zahrnuje veškeré potřebné vyškolení pro daný obor. Zdravotní stav účastníků musí být dobrý. Přístup na kurzy salonu EVA mají všichni, kteří dosáhli věku 18-ti let,  jsou zdraví bez rýmy, kašle, chřipky ap.  Záloha na případnou blokaci místa na kurzu činí 1.000,-- Kč. V případě nenastoupení do kurzu záloha na blokaci propadá - je nevratná. 

Kurzovné se hradí jednorázově celou částkou v hotovosti nebo převodem na účet na základě vystavené faktury. Úhrada na splátky není možná. 

 

STORNOPOPLATKY jsou stanoveny ne výši 50 % z ceny kurzovného v termínu nejpozději do 14-ti dnů před zahájením kurzu. Pokud účastník z vlastní vůle opustí kurz nebo na něj nenastoupí nebo jej z vlastní vůle nedokončí, nemá nárok na vrácení kurzovného. V případě doložení nemoci nebo např. překážky způsobené změnou pracoví doby či neočekávaný nástup na mateřskou dovolenou (rizikové těhotenství), pro kterou účastník na kurz nemohl nastoupit nebo jej nemohl dokončit, je možné dohodnout náhradní termín nástupu či dokončení kurzu. Svým podpisem na přihlášce souhlasí žák s veškerými ustanoveními všeobecných podmínek. V závazné přihlášce zájemce o kurz potvrzuje, že jeho zdravotní stav je dobrý a může se účastnit daného kurzu. V případě nenadálé nemoci je žák povinnen oznámit skutečnost vyučujícímu nejpozději den před začátkem výuky.  Veškerá storna kurzů přijímá salon MONTY pouze písemně. Kurzovné hradí účastník v plné výši před zahájením kurzu. Spotřebovaný materiál v průběhu výuky je v ceně kurzovného. Žák má základní nástroje vlastní (zejména nůžky, ostatní náčiní lze doobjenávat a dokupovat v průběhu kurzu) a vlastní obuv a pracovní oděv. 

 

Předností kurzů salonu MONTY je omezený počet účastníků, a tím je umožněn maximálně individuální přístup vyučujícího k žákům. Modely si zajišťuje po dohodě s vyučujícím každý žák sám, pokud toto není možné, zajišťuje samozřejmě modely salon MONTY.

 

Co se budete učit? Je to jen na Vás, zda chcete doma upravovat svého pejska a chcete se naučit něco o konkrétním psím plemeni, nebo plánujete do budoucna věnovat se úpravě srsti psů profesionálně a chcete získat maximum znalostí a dovedností, které při své práci budete potřebovat.

Výuka zahrnuje jak teoretickou, tak i nezbytnou praktickou část.

V teoretické části se seznámíte s vybavením provozovny a s nástroji, které budete při výuce i v následující své praxi potřebovat. Další část se týká všeobecného rozdělení psích plemen, samozřejmostí je také nauka o anatomii a fyziologii psa a o nejběžnějších nemocech psů. Naučíte se také jak rozeznávat typy srsti a jak s nimi správně pracovat, jak je upravit a ošetřit, aby pes vypadal přirozeně a zároveň měl srst zdravou, lesklou a pružnou.

 Nově rozšiřuji výuku jak správně používat psí kosmetiku a zasvětím Vás do "tajemství" účinků a působení italské přírodní kosmetiky Iv San Bernard.

 

 

Kontakt

Salon Monty s.r.o.

info@salonmonty.com

Psí salon EVA
3+pro psy a jejich lidi
17.listopadu 3, Plzeň
IČO 01865218

Salon pro psy

Prodejna 3+pro psy
U dobrého čaroděje

Grafické studio
pro psy a jejich lidi

602 426 673
702 450 284

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode